spacesun.pl

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek Adwokacka & Zamówień Publicznych

Prawo zamówień publicznych często może sprawiać niemałe problemy, nie tylko osobom wystawiającym takie zamówienia, ale również i samym odpowiadającym, którzy biorą w takich zamówieniach udział. Pojawiają się różne kwestie formalne, konieczne jest przygotowanie dokumentów, dobre oszacowanie kosztów, a do tego wsparcia prawne w razie różnych sporów, które niestety mogą mieć miejsce. To właśnie z tego powodu zawsze warto skorzystać z pomocy kancelarii prawnej, z którą to załatwienie tych formalności będzie dużo łatwiejsze.

Rozwiązywanie problemów przy zamówieniach publicznych

Zarówno po stronie zamawiającego, jak i wykonawcy, pojawia się oczywiście obowiązek przygotowania wielu różnorodnych dokumentów, których skompletowanie nie zawsze jest zadaniem prostym. Z pomocą kancelarii prawnej przestaje być to jednak problemem. Po analizie danego zamówienia szybko otrzymujemy listę potrzebnych dokumentów, a i możemy mieć wsparcie przy ich kompletowaniu. Pomoc kancelarii może dotyczyć między innymi:

  • przygotowania ofert zamówień publicznych
  • oszacowanie kosztów zamówienia dla przedsiębiorców
  • wsparcie prawne przy różnych sporach
  • pomoc w gromadzeniu dokumentacji

Korzystanie z pomocy prawnej tylko z pozoru wydaje się być bardzo kosztowne. Przy wsparciu takim zyskać możemy bowiem przede wszystkim spokój, a przy tym i pewność, że w razie jakichkolwiek problemów na pewno będziemy mogli skorzystać z pomocy prawnej i odpowiednio rozwiązać wszelkie pojawiające się spory.


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek
Grójecka 194
02-390 Warszawa
tel. 22 305 36 55