spacesun.pl

Utylizacja dokumentów w Ząbkach

Utylizowanie dokumentacji dla osób z Ząbek

Dokumenty niszczone są na ścinki o wymiarach nie większych niż 3,9 x 40 mm co spełnia wymogi niszczenia papieru wg trzeciego stopnia tajności wg normy DIN 32757-1 oraz czwartego stopnia tajności (P-4) wg normy DIN 66399. Niszczenie odbywa się na terenie zamkniętym zgodnie z wymogami ustawy o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.z 1997r. NR.133,poz.8830).

Osoby, które wykonują czynności utylizacyjne akt są wyszkolone w odpowiedni sposób, dzięki czemu klient może mieć gwarancje fachowo wykonanych usług w niskiej cenie. Warto wspomnieć, że Stowarzyszenie jest jednym z pierwszych w Polsce przedsiębiorstw społecznych, które działają na zasadzie non for profit (zysk przeznaczany jest na działalność statutową– rehabilitację społeczną i zawodową osób z niepełnosprawnością). Utylizacja dokumentów w Ząbkach jest wykonywana w pomieszczeniu zamkniętym, co sprawia, że podnosi się stopień bezpieczeństwa zapisanych danych w papierowej formie.

Oferta Stowarzyszenia dla utylizacji dokumentów firmowych

Po ukończeniu prac utylizacyjnych, każdy klient otrzymuje specjalny raport wraz z certyfikatem, że źródła informacji zostały specjalnie zbelowane oraz zagospodarowane. Taki stopień tajności spełni oczekiwania każdego klienta, dlatego przed wyborem firmy utylizującej dokumenty, warto zapoznać się z informacjami o Stowarzyszeniu Niepełnosprawni dla Środowiska EKON. Profesjonalna utylizacja dokumentów dla mieszkańców Ząbek jest zapewniania przez firmę, która pracuje na nowoczesnych maszynach i ma niezbędną wiedzę do wykonywania tego typu usług.


Stowarzyszenie Niepełnosprawni dla Środowiska EKON
Mortkowicza 5
02-823 Warszawa
tel. 509-562-176

Zobacz także:

Funkcjonalne wnętrza

Funkcjonalne wnętrza

Angielski kluczem do przyszłości

Angielski kluczem do przyszłości

Regały metalowe producent

Regały metalowe producent

Dobry DJ na wesele? DJ Arman!

Dobry DJ na wesele? DJ Arman!

Imprezy firmowe organizacja - Łukanowscy Events Partners

Imprezy firmowe organizacja - Łukanowscy Events Partners