spacesun.pl

Utylizacja dokumentów w Ząbkach

Utylizowanie dokumentacji dla osób z Ząbek

Dokumenty niszczone są na ścinki o wymiarach nie większych niż 3,9 x 40 mm co spełnia wymogi niszczenia papieru wg trzeciego stopnia tajności wg normy DIN 32757-1 oraz czwartego stopnia tajności (P-4) wg normy DIN 66399. Niszczenie odbywa się na terenie zamkniętym zgodnie z wymogami ustawy o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.z 1997r. NR.133,poz.8830).

Osoby, które wykonują czynności utylizacyjne akt są wyszkolone w odpowiedni sposób, dzięki czemu klient może mieć gwarancje fachowo wykonanych usług w niskiej cenie. Warto wspomnieć, że Stowarzyszenie jest jednym z pierwszych w Polsce przedsiębiorstw społecznych, które działają na zasadzie non for profit (zysk przeznaczany jest na działalność statutową– rehabilitację społeczną i zawodową osób z niepełnosprawnością). Utylizacja dokumentów w Ząbkach jest wykonywana w pomieszczeniu zamkniętym, co sprawia, że podnosi się stopień bezpieczeństwa zapisanych danych w papierowej formie.

Oferta Stowarzyszenia dla utylizacji dokumentów firmowych

Po ukończeniu prac utylizacyjnych, każdy klient otrzymuje specjalny raport wraz z certyfikatem, że źródła informacji zostały specjalnie zbelowane oraz zagospodarowane. Taki stopień tajności spełni oczekiwania każdego klienta, dlatego przed wyborem firmy utylizującej dokumenty, warto zapoznać się z informacjami o Stowarzyszeniu Niepełnosprawni dla Środowiska EKON. Profesjonalna utylizacja dokumentów dla mieszkańców Ząbek jest zapewniania przez firmę, która pracuje na nowoczesnych maszynach i ma niezbędną wiedzę do wykonywania tego typu usług.


Stowarzyszenie Niepełnosprawni dla Środowiska EKON
Mortkowicza 5
02-823 Warszawa
tel. 509-562-176

Zobacz także:

Instalacje grzewcze

Instalacje grzewcze

Regały metalowe producent

Regały metalowe producent

Dobry DJ na wesele? DJ Arman!

Dobry DJ na wesele? DJ Arman!

Imprezy firmowe organizacja - Łukanowscy Events Partners

Imprezy firmowe organizacja - Łukanowscy Events Partners

Certyfikacja wyrobów

Certyfikacja wyrobów