spacesun.pl

Zbiorniki paliwowe

Każda większa firma transportowa, budowlana czy chociażby gospodarstwo rolne każdego dnia wykorzystują duże ilości paliwa, które należy gromadzić w większych zbiornikach na własnym terenie, aby zawsze mieć do niego wygodny dostęp. Zbiorniki paliwowe na olej napędowy czy nawet i na niebezpieczne nawozy powinny być jednak nie tylko wygodne w obsłudze, ale także bezpieczne i ekologiczne, ograniczając do minimum ryzyko wycieku paliwa do środowiska. Takie rozwiązania z pewnością znaleźć można w ofercie tej firmy.



To przede wszystkim zbiorniki paliwowe o bardzo różnorodnych pojemnościach, które łatwo dopasować do konkretnych potrzeb. Wykonanie z solidnych tworzyw sztucznych sprawia, że zbiornik nadaje się nawet do użytku zewnętrznego, będąc w pełni odpornym na działanie wilgoci, dużego nasłonecznienia czy mrozów.



Bezpieczeństwo przede wszystkim



W ofercie zbiorników paliwowych od firmy można znaleźć także nowoczesne rozwiązania dwupłaszczowe, które do minimum ograniczają ryzyko wycieków. Tego typu zbiorniki idealnie sprawdzą się w zamkniętych pomieszczeniach, gwarantując wysokie bezpieczeństwo.



Sprawdź strone pod adresem: http://zbiornikizagrosze.pl/zbiorniki-na-paliwo-dwuplaszczowe/



ZbiornikiZaGrosze.pl Marcin Strycharek
Raczyn 12E
98-310 Czarnożyły
tel. +48 663 710 704

Zobacz także:

Poznaj przepis na sukces firmy Agro-TransHandel

Poznaj przepis na sukces firmy Agro-TransHandel

Jaja ekologiczne w dobrej cenie

Jaja ekologiczne w dobrej cenie

Woda demineralizowana – Enfoss

Woda demineralizowana – Enfoss

Płoty ażurowe drewniane

Płoty ażurowe drewniane

Zooplus kupon

Zooplus kupon